Luccyy

Šperky Deers.

Mohla bych na nějaké web. stránce koupit šperky DEERS?

Odpovědi
hanulka11

A asi nejdůležitější otázka bude možnost sehnání těchto originálních šperků…
Šperky jelínků mých designů Deers je možné sehnat v kamenných obchodech i na internetu. Namátkou pražský Pour Pour, Julius Fashion Shop, Leeda. Prodávám jelínky i v Mata Hari v Českých Budějovicích a Českém Krumlově. Na internetu se dají sehnat na BeinStyle a na Fler. Speciální objednávky jelínků na přání pak přes můj email…dál čti v odkazu

Zdroj: http://www.de­signmagazin.cz/mo­da/12219-jeleni-sperky-deers-budou-inspirovany-folklorem.html