jo256

Špehují mě na p2p sítích?

Často čtu o tom, že p2p sítě jsou sledovány policií a protipirátskými organizacemi. Dá se nějak zabránit tomu, aby mě sledovali?

Nejlepší odpověď
carlos23

Zabránit se tomu dá snadno: nepoužívat p2p sítě. 🙂 Jestliže tohle řešení vám nevoní, pak bych doporučil program PeerGuardian. Ten sice nezabrání sledování, ale minimalizuje šanci, že vás ta a tamta organizace uvidí. PeerGuradian prostě pracuje s databází IP adres používanými různými úřady a ty blokuje.

Stáhnout, nainstalovat a vybrat filtry, ty denně aktualizovat. Spouštět před začátkem stahování z p2p sítí nebo rovnou společně s Windows. Blokovány jsou miliony IP adres počítačů z různých koutů světa.

Další odpovědi
vito

Nejlepší je opravdu p2p sítě nepoužívat.

anonym

Příští generace P2P budou cibulově šifrovat od noda k nodu jiným klíčem takže finálního příjemce po cestě nedohledáte…

arygnoc

špehujú všade.