marpet

Speciální vzdělávání-vyhláška č.73/2005,§ 10, Kde najdu k tomuto § zvláštní právní předpis.Děkuji.

Potřebuji zjistit,kolik je možné mít na odborném výcviku žáků dle §10. Zda 6,nebo podle zvláštního předpisu až 8?
(obsaženo v odst.5, §10)
Doplňuji:
Děkuji.To jsem našla také.Kolik žáků může mít učitel odborného výcviku.Ne instruktor.

Nejlepší odpověď
kropitko

Já jsem našla jenom tohle,tak se na to koukněte,třeba z toho budete chytřejší…
§ 13
(6) Odborný výcvik uskutečňovaný ve škole nebo ve školském zařízení provádí učitel odborného výcviku. Procvičování dovedností žáků na pracovištích fyzických nebo právnických osob se provádí za vedení a dozoru instruktorů. Instruktor vede současně nejvýše 6 žáků.
http://www.csi­cr.cz/cz/85122-je-stanoven-pocet-deti-ve-tridach-v-jednotlivych-typech-skol

Já jsem to pochopila tak,že při odborném výcviku,ten instruktor musí být,že je tam jako dozor,tak podle mě to znamená,že pokud budete mít při vícviku jednoho instruktora,tak šest,pokud jich budou dva,tak asi dvanáct,atd…ale asi to chápu špatně,zkušenost s tím nemám,to jen co jsem vyčetla. Tak se omlouvám,že jsem neporadila,třeba ještě někdo poradí…