hanjimka

Špatný tisk?

Tiskárna Epson SX105 mi velice špatně tiskne.Kousek řádku je čitelný pak chvilku ne a zase to přečíst jde.Barva je nová,ale před tím tiskárna asi 5 měsíců netiskla.Čím to může být a hlavně jak to spravit?

Nejlepší odpověď
Terryle

Zkuste vyčistit tiskové hlavičky: menu Start – Ovládací panely – Tiskárny a faxy – vyberete svou tiskárnu, kliknete na ni pravým tlačítkem, zvolíte Vlastnosti. Vyběhne vám tabulka vlastností, zvolíte tu poslední – Údržba a tam zvolíte Čištění nebo Hloubkové čištění. Napřed normální, vyčistit, zkusit něco pokusně vytisknout… pokud to nepomůže, zopakovat ještě jednou dvakrát, a pak případně spustit i to Hloubkové čištění. Snad to pomůže!