blondajk

Záleží při zadávání jména na letenku na velikosti písmen (Petr Novak vs. PETR NOVAK)?

Zdravím, nemám toliko zkušeností s kupováním letenek, ale dnes jsem zakoupila letenky s cílovou destinací v Evropě a až po rezervaci jsem si uvědomila, že jména jsem sice zadala bez diakritiky, ale jsou psány ve tvaru Petr Novak, nikoliv PETR NOVAK. Bude tohle někdo řešit? Jména jsou zadána jinak správně bez chyb. Vlastně si vůbec nejsem jistá, zda je to v pořádku. Máte s tím někdo zkušenosti? Letíme s Wizz Air z Vídně. Díky za odpověď.

Odpovědi
Edison

Je to v pohodě, neměj obavy.

Klaproth

Je to v pohodě. Taky mi to tak chodí, navíc ještě se zkratkou mr.