michaela17

Co dělat, když máte výčitky svědomí?

Co dělat v přìpadě, že se pod vlivem něčeho vyspíte s někým, kdo Vám je proti srsti, pokud byste měli výčitky svědomí?

Nejlepší odpověď
Drap

Taková situace se mě nemůže stát. Pokud se ti taková situace stala a jsi věřící, běž se vyzpovídat. Pokud věřící nejsi, dej si pár facek.

Další odpovědi
klumprt

Výčitky svědomí jsou na místě, pokud někomu ublížím. Vyspáním se s někým obvykle dotyčnému neublížím (pakliže nedojde k otěhotnění nebo přenosu nějaké nepěkné choroby) ba spíše naopak.
Nepříjemně by fakt takového vyspání mohl působit na mého hlavního partnera, mohlo by to v něm vyvolat záchvat zuřivé žárlivosti vedoucí až k rozpadu jinak vcelku pohodového vztahu. Tento negativní efekt je ovšem podmíněn tím, že se o tom hlavní partner vůec dozví. Pokud se o tom nedozví, tak v zásadě mohou být všichni spokojeni a výčitek svědomí není třeba.
Doporučuji začít pěstovat v sobě sklon ke zdravému cynismu. Život není telenovela.

zjentek

Nejspíš bych si „to hodil“, protože z člověka, který zradil, už v životě nic hezkého nebude. A je jedno, jestli zradil sebe nebo tebe…