darysa

Špatné prášky na hubnutí, které nefungují.

Před třemi týdny jsme si s koleginí objednaly prášky na hubnutí s tím,že pokud do měsíce nezhubneme vrátí nám peníze (3.760,–Kč)po 3 týdnech užívání jsme ani jedna nezhubly,prášky jsme vrátily a oni nám je poslali zpět.Jak máme pokračovat dál?Nepřebírat nebo nechat na poště,nebo jak to máme udělat,aby nám peníze vrátili. Děkuji Michala

Nejlepší odpověď
Kamionacka09

Ja myslim ze uz penize neuvidite ze jste naletely jako driv ja.

Další odpovědi
CJNERO

To je dnešní svět..... Plný podvodníků a lhářů… Doporučuji nikdy nic podobného už v životě nekupovat! Na 99% peníze už neuvidíte..

Hlada

Zúčastněte se některého z kurzů finanční gramotnosti.