Loginy

Špatně mi reaguje dotyk na tabletu při hraní hry Heroes of Order & Chaos. Podrobněji po rozkliknutí otázky.

Zdravim. Nedávno jsem si nainstaloval na tablet hru Heroes of Order & Chaos. Když jí spustím a mám tak pak výběr za 3 avatarů, nějak blbě mi reaguje dotyk. Když kliknu na avatara vpravo,, označí se ten uprostřed. A nemohu dát tlačítko „SELECT“, abych mohl začít hrát, protože když tam kliknu, označí se mi avatar uplně vpravo. Neví někdo, jak tohle napravit?
Doplňuji:
Je to model GOCLEVER TAB R75
A dělá mi to jen u této hry.

Odpovědi
Bedy

Vím, že řada levných tabletů má takovéto potíže, že dejme tomu v šachu stisknete pole e5, ale označí se třeba pole e4.
U starých dobrých palmtopů se dal displej tzv. vycentrovat, u těch tabletů to v řadě případů nejde.

Dělá to jen u této hry nebo jinde? A co že to máte za tablet (značka+model)?