tedrazice

Špatně mě chladí chlad. box do auta .Nezná někdo servis

Nejlepší odpověď
mosoj

Otázka zní co je to špatně. Je to v souladu s technickými daty ? Na kolik to sníží teplotu ? On to totiž není mrazák !!!
Doplňuji:
Ty dražší se liší tím, že jsou obousměrný.
Když je třeba tak chladí a nebo ohřívají.
Reálně to vidím tak na 10oC max.

Další odpovědi
Hlada

Ty nejlevnější s příkonem kolem 30W a objemem kolem 20l chladí 8°C pod okolní teplotu. To je normální, osobně jsem dva koupil a vrátil. Zřejmě by to chtělo koupit mnohem dražší se zaručeným chladicím účinkem.

dědapetr

servis chladících boxů do auta.

http://www.adus­servis.cz/

baghira

Ani nejdražší typy ti neuchladí víc jak 15–16 stupňů pod okolní teplotu. Je to dané jejich fyzikálním principem (Peltierův článek). Představa že se ti tam v horkém létě udělá jinovatka je nereálná.