Špatně jíme?

Dobrý den chtěl bych se zeptat řekla mi že špatně stravuji Děkuji za odpověď Vojtíšek

Nejlepší odpověď
ten který je

Špatně se i vyjadřuješ.

Další odpovědi
aliendrone

Hned z první – záleží na tom KDO ti to řekl (a nejen na tom). Povídala televizní věštkyně nebo tvá lékařka? Odpověď tedy zní > možná ANO, možná NE. ;) :D :D

da ny

Špatně jste položil otázku.
Kdo Vám to „řekla“…? Zřejmě měla pravdu.
Nevíme, co jíte, jak často, v jaké kvalitě, úpravě, jak hodnotně s ohledem na obsah živin.. Soudě podle „položené“ otázky, děláte možná více věcí špatně. ;D
Nemáme křišťálovou kouli.

Jiří Bohumil

Pro relevantní odpověď je důležité kdo Ti to řekl a proč. Tedy jak se stravuješ a co jíš. Pak můžeš teprve čekat, že ti někdo odpoví, případně poradí.
Na špatně položenou otázku nelze dobře odpovědět.;-(

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

seraphico

Můžete sem napsat váš typický denní jídelníček?