Pepe1234

Špatné dýchání

Dobrý den.
Již půl roku mám obtíže s dýcháním. Mam aktivní život 4 týdně posilovna a 2 * bazén. Tyto potíže se projevují tím že musím jakoby lapat po dechu, a bolest pod lopatkami. Toto trvá půl roku každý den. Vím, že bych měl jít k lékaři, ale mám svoje zkušenosti. Trpíte s tímto problémem někdo ?

Odpovědi
postcd

jiné nezdravé příznaky nemáte? ani jste neměl onemocnění, komplikace které by s tím mohly souviset? zkuste to dát na doktorka.cz
k doktorovi by asi bylo dobré jít aby to proskenovali

marci1

Projevy, které popisuješ trvají již dosti dlouho. Doporučuji navštívit co nejdřív lékaře. Nemusí se jednat o nic závažného, ale raději se nechat prohlédnout lékařem, půl roku je velmi dlouhá doba. 🙂