muhamed

spatne chlazeni notebooku

Asi pred rokem jsem si koupil notebook a po par tydnech jsem do nej vylil stavu. Od te doby se to trosku prehrivalo nic strasneho, ale ted je to uplne varici a parkrat se mi uz i vypnul. Myslite, ze to pri reklamaci zjisti??
Doplňuji:
a kolik to tak muze stat. Diky

Nejlepší odpověď
beer

Obávám se, že s veeeeeelkou pravděpodobností ano.
Raději bych volil cestu placeného vyčištění.
Doplňuji:
No, tak cena hodně záleží na tom, kam všude se to tvoje pití dostalo.
Ono je čištění a pak čištění kompletní, které je dost drahé:
http://www.eop­cservis.cz/po­lity-notebook.html
Nelekej se ale, zajdi do svého servisu a oni ti řeknou. Snad to komletní nebude potřeba, taky mohou mít (a budou) ceny jiné – zkrátka uvidíš.

Další odpovědi
anonym

Já mám v noťasu už kde-co, polívku,rohli­ky,kafe, a pořád mi jede, ale taky je ňákej rozfajrovanej