Fifínek

Špatná poštovní známka?

Zrovna sem poslala dopis do zahraničí s dvacetikorunovou známkou (ne písmenkovou), což je asi špatně, protože od začátku července stojí obyčejné psaní do zahraničí 25 Kč. A proto se ptám, co se s tím dopisem stane? Vůbec ho nedoručí nebo bude muset doplácet příjemnce? Jo a zpáteční adresu sem tam bohužel nenapsala.

Odpovědi
marci1

Nevíme, kam jste ten dopis posílala, ale měl by to doplatit příjemce. I když se většinou stane, že ho doručí i s menším výplatným ( poštovní známkou ). Nebojte se, dojde. 🙂

Kolmon

Dopis určitě dojde, buď rozdíl doplatí příjemce což se většinou nestává při mezinárodní poště, nebo se pošta pokusí najít „levnější“ způsob dopravy. Jednou jsem takhle posílal dopis ze zahraničí do čech se špatnou známkou a dorazil po 3 týdnech.

Luciášek))

Jak už napsali ostatní, dopis určitě dojde, nemáte se čeho bát 🙂