Domi35003

Špatná nálada, pomluvy, falešní lidi. Jak získat lepší náladu?

Ahoj je mi 14 a chodím na střední školu…Před pár dny sem se rozešla se svým klukem a sem za to ráda :/ ale od té doby mám špatnou náladu hlavně ve škole a nemám chut nekam s nekým se bavit…Ve třídě je jedna holka se kterou jsem kdysi byvala nejlepší kamaradka a nevím proč od té doby mi dělá pořád naschváli začla psát všem mým přátelům a od te doby se semnou oni nebaví… začela být hrozně oblíbená to by mi nevadilo kdyby se jenom nepřetvařovala poznala jsem ji jaká je doopravdy a vyděsilo mě to štve mě že si všichni o ní myslí jaká je hodná a příjemná ale ona je přitom pomlouvá a tak kéž by ji mohli poznat doopravdy…Kaž­dopádně jak mám tu špatnou náladu tak ona toho využila a začela se bavit s mýma nejlepšíma kamaradama a oni už se baví hlavně s ní skoro celá třída a mě začela před nima hrozně pomlouvat a roznášet kecy a hlavně se začela vtírat mýmu bývalýmu který se dřív nesnášeli a on protože ví že ji nemám ráda se sní začel bavit taky…Chtěla bych poprosit o radu jak získat pozitivní a dobrou náladu a nějak na to nemyslet a jak být lepší (oblíbenější) než ona nebo něco v tom smyslu prozatím děkuju ://

Nejlepší odpověď
Tuzzy

Ve tvém věku to bude těžké, ale řídila bych se osvědčenými radami:na každého jednou dojde, všechno vyléčí čas, boží mlýny…, ráno moudřejší večera. A pokud jsi tedy ta středoškolačka, tak zaber při češtině. U maturity se ti to bude hodit.

Další odpovědi
Kepler

Prostě se na to vykašli a povznes se nad ty trouby. Můžeš si myslet něco o ubohosti a s úsměvem jim to dej najevo…