kost

Špatná nálada!!!:-(((

Jak vyřešit, co dělat když mám špatnou náladu?????

Nejlepší odpověď
aramah

Chce to ženu! hezký večer

Další odpovědi
Miroslavst

Hoď ji za hlavu a vesel se tu s námi.

dudu

Obyčejně si pustím film Neboštíci přejí lásce nebo Sladká Irma. Holt, každý jsme nějak střelení.

Greneia

Je dobré zavzpomínat, u čeho se směješ a je Ti fajn. Je to zvíře? Hudba? Hra? Film? nebo že by pivko? :)) Špatně se radí neznámému 🙂 ale pokud se chce člověk odpoutat od špatné nálady, sám by měl i vědět, které „věci“ na něj působí natolik pozitivně, které mu zvedají náladu. 🙂
Držím pěsti 😉

panenka

Tak si třeba pusti své nejoblibenější písničky nebo si pusti nějaký tvůj oblíbený film uvidíš že se ti hned nálada spraví.Mě to taky pomáhá.

FOG

Vetsinou si take pustim film – Funese nebo nejake blaznive komedie od Macourka.

lorja

Když na mně padne splín, pouštím si na CD Povídky od Šimka a Grossmanna.

ReHu

Já to řeším :

procházka se psy – chtějí a jsou rády kdykoli
pár pěkných oblíbených písniček – ne pomalých
něco so poslechnu z MP3 – mám pár nahrávek o pozitivním myšlení, mám pár oblíbených, které lze poslouchat kdykoli (Tajemství, E.Nachtingel, Ivo Toman,…)
návštěva u dobrého kamaráda / kamarádky – přítel tě v nouzi nevyhodí ani v noci

Drahuška999

Ahoj, mně docela dost začalo pomáhat užívání guarany, kterou jsem si našla na těchto stránkách zde – https://eshop­.guaranaplus.cz/gu­arana/guarana­plus-guarana-100-kapsli … Myslím si, že to určitě stojí za zkoušku a měla bys tomu určitě dát šanci 🙂 Guarana je dobrá na uvolnění a třeba i nějaké to stresové rozvolnění 🙂 Mne to alespoň pomáhá tedy.