ejoty

Špatná kamarádka.

S přítelkyní máme krásnou 14 měsíční holčičku, do doby asi tak pře měsícem a půl bylo všechno v pořádku. Pak se objevila bývalá kamarádka mé přítelkyně, znají se z intru na učňáku. A od té doby to jde z kopce.
bez sebe neudělají ani ránu, přítelkyni akorát stahuje do problémů a já už si s tím nevím rady. místo aby se starala o dceru tak se chtějí spolu jen bavit. Prostě zodpovědnost žádná, jako by se vrátily do puberty. a teď si ji dokonce na pár dní pozvala domů. můžete někdo poradit, jak se takové zbavit? a abych otevřel přítelkyni oči co je ta její kamarádka zač?
Doplňuji:
to jsem skoušel když jsme byli sami dva, uznala že mám pravdu, vydrželo to pár dní dokud kamarádka opět nezavolala a nesešlise, teď je to peklo jí něco říct

Nejlepší odpověď
kropitko

Začněte kamarádku balit,tak aby to přítelkyně nevěděla,no a pak to hoďte celý na kamarádku,jako že balila ona Vás a uvidíte,jak ji přítelkyně rychle vypakuje.

Další odpovědi
anonym

No kdyz to nejde po dobrem,tak priostrete.Dejte ji na srozumenou ze,dcerka je i Vase,kamaradku proste vyhodte a pokud pritelkyne ztropi scenu,nevahejte-popadnete dcerusku a bezte zadat o svereni vychovy jen VAM.Bojujte,jinak se asi jinak nevzchopite a v peklu budete porad.Najdete si tu silu ze ,Vam jde o rodinu a nad tim by se pritelkyne mela pozastavit,nes­levujte.Preji Vam stastne ukonceni Vaseho trapeni,drzim pal­ce.

panenka

Na vašem místě bych se pokusila s vaší přítelkyní promluvit řekla bych jí že by neměla zapomínat i na to že má doma dceru a vás, že od té doby co se jí ozvala spolužačka se velmi změnila.Nedržte to v sobě promluvte si s ní o tom.

Pak vám mohu jedině poradit sejít se s tou kamarádkou vysvětlit jí že vy a vaše přítelkyně máte dítě a že by jste byl rád kdyby konečně pochopila že už to není jak na škole že si mohli vyjít ven kdykoliv se jim zachtělo.

kokoťenko

Najdi si kamaráda.Taky nejlépe z intru nebo učňáku a žažijte krásné a příjemné chvíle něhy a pochopení!!!!!!

Lucimia

Zkuste si s manželkou promluvit a zkuste jí otevřít oči. Ale nic ji nevyčítejte. Spíš řekněte, že vás mrzí, že ...........
Hodně štěstí.

Marenka

Já to nějak nechápu:-( jak se nestará o dítě?to jako,že se sebere a odejde s kamarádkou pryč?nedá dítěti najíst?mě to trošku zavání žárlivostí…a že nevěnuje tolik pozornosti vám,ale kamarádce.než to řešit násilně(tedy pokud nevypije litr vína denně a něco horšího…např. opuštění dítěte,drogy)tak bych spíš zkusila nahradit kamarádku ve smyslu,pojď si se mnou popovídat ty.Taky ti pochválím nový lak na nehty a jestli jsi unavená z kolotoče tak si spolu zajedeme odpočinout…prostě věnovat se jí,aby měla pocit,že její nejlepší kamarád je otec jejího dítěte.Netrvá to zas tak dlouho,aby to nešlo spravit,ale někdy je třeba začít u sebe.

ReHu

Já bych také přitvrdila. Buď si vybere, nebo se srovná.

ejoty

kamarádce jsem se to už snažil vysvětlit. ale nic. Dokonce jsem tento problem začal řešit před ní, chvilku byla schoulená že něco provedla, ale pak si jen ze mě dělali srandičky, tak jsem dal přítelkyni na vybranou buď rodina nebo ona. taky nic. asi budu muset začít postupovat jak radí ILIINES