iviiik

Opravdu funguje spalovač tuků?

ahoj chtěla bych se zeptat jestli čaj Bercoff KLEMBER Čaj Wellness Spalovač tuků s pomerančem jestli to doopravdy funguje......­....děkuji

Nejlepší odpověď
zzzzz

Hahahahaha nefunguje.

A víte o tom, že existuje tričko na hubnutí? Prý si ho jen oblečete a hubnete, říkali to v telešopingu:-DDDD

Další odpovědi
marci1

Odborníci z VŠCHT hodnotili čaje na hubnutí, mimo jiné i tento čaj. Dopadl špatně se známkou 5 a obsahuje k tomu všemu ještě pesticidy. Hodnocení čaje :
„Tento čaj hodnotí odborníci z VŠCHT v Praze nejhůře. Zdravotní tvrzení je nepovolené a zavádějící. Pokud výrobce v doplňkové informaci uvádí minerální látky a vitaminy, a pokud z tvrzení vyplývá, že potravina je jejich významným zdrojem, je potom povinen uvést jejich hodnoty. Rozbory prokázaly, že tento čaj obsahuje nadlimitní množství reziduí pesticidů.
Hodnocení: Čaj BERCOFF KLEMBER dostal jako jediný v našem testu pětku. Jednak pro nadlimitní množství reziduí pesticidů, dále pro zavádějící tvrzení o jeho účincích a nedostatečném informování o množství minerálů, stopových prvků a vitaminů, které slibuje.“ ☹

Zdroj: http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/testy/34194-test-caje-na-hubnuti-obsahuji-nebezpecne-latky

anonym

Nefunguje…
Jak už jsem ti psal – začni se hejbat – žádný zázračný čaje (pilule a kdovíco ještě) nefunguje…
Pokud chceš zhubnout, musíš pro to něco udělat – a ne jen sedět na zadku a doufat v zázraky…

mosoj

Já jsem myslel spalovač mrtvol, ten funguje, ale čaj ?

ivzez

Jj, funguje to na 100 procent. Zhubne Vaše peněženka, takže nebudete
mít na laskominy, což se v důsledku projeví i s zhubnutím …

Ivča369

já jsem to sice nevyzkoušela ale myslím si že je to blbost. ale dieta + cvičení zabírá :) (to ví každý)
Doplňuji:
:DDDDDDDD

anonym

Zzzzz: No jó… V telešokingu funguje fšecko…
;-DDD

zzzzz

Že takový kouzelníci tam jsou:-DDD