Spálím tuky na zadku na rotopedu?

Nejlepší odpověď
IK

Z TV Spektrum pořad Co nám prospívá:
8s sprint
12s pomalé šlapání
20min. 3× týdně
Funguje při běhání a šlapání na kole(rotopedu) důležité je i teplo takže nefunguje při plavání(odvádí teplo) zjistili že úbytek váhy je 3× větší než při šlapání jen rychle.
Hodí se i při potřebě zlepšit kondici když nepotřebujete spálit tuky ale jen lépe využít co máte.
Doporučují nahrát si střídavý rytmus, ale pohled na časovač také stačí: Sprint začít na celou sudou desítku a zvolnit na 8 (přičítáme 8 a 12 = 0,8,20,28,40,­48,60.. snadné)
stránky jsou v angličtině ale je vidět jakou důvěryhodnost to má.
Já doporučuji.

Zdroj: http://health­.ninemsn.com.au­/whats-good-for-you/

Další odpovědi
savana

Ne…tuk se odbourává z celého těla,ne lokálně…=))))
posilovací aktivity zaměřené na problémové partie,aerobní činnost při 65%max.tepové frekvence cca 40 minut denně…úprava jídelníčku…je to běh na dlouhou trať…vydrží jen vytrvalci…za 14 dní nezhubneš…=D

venkovan

Tuk ani tolik jako kůži. Tak si vem nějaký oděv a nešlap s holou zadnicí.