Spali by jste kvůli IPhonu 4S na ulici před obchodem ?

Nejlepší odpověď
MacChill

možná kdybych ho pak dostal zadarmo :)

Další odpovědi
Deli

NE! Nechci ho, ani kdyby mi ho zdarma dovezli domů. Snad jen kdybych z něj pak mohla volat zadarmo.

anonym

Určitě, ale musel by být zadarmo :)

mosoj

Bzzzz.. uff.. uff… bum bum .......

terry

ne

lexx

To dneska ještě hrozí ? To jsem dělal naposled v roce 1990 když do Mototechny měly přijít Babetty, tenkrát ještě za 4700 Kčs/ ks. Nesehnal jsem, dostali všehovšudy 4 a já byl osmý v řadě. Krásný příklad (tehdejšího) národoekonomického plánování. Ne, nemám zájem ani zadarmo a pozlácený. Hračka která brzo omrzí.