Spadla Vám někdy garnýž na záclonu z okna?

Pořád slyším nějaké praskání a pak rána kouknu na okno a půlka garnýže v luchtě a druhá půlka drží na dobré slovo.

Nejlepší odpověď
WeeBear

Čím jste ji měli přidělanou proboha? :-O U sebe v pokoji ji mám zadělanou vruty do betonu, mám dojem a tohle se mi opravdu nikdy nestalo..

Další odpovědi
hanny 2

Ano spadla mě garnýž v práci,uvolnila se hmoždinka ve zdi,ale já jsem nejdřív zatáhla trošku za závěs a potom to spadlo.Stalo se to večer před mou dovolenou,kdy jsem se už viděla úplně někde jinde!

venkovan

Nejednou. Ale k naší lítosti, tchýně pod ní nestála. Zpravidla jsem to odnesl sám. Ale nespadla bez příčiny, zpravidla když se s ní dělaly nějaké pokusy.