Simi-mimi

Spadla jsem na sklo a pořezala jsem si záda.Teď už tam mám jen jizvu asi 2 cm. Dá se jizva nějak jednoduše odstranit?

Nejlepší odpověď
Curiosity

Já jsem slyšela, že prý laserovou operací. Prý je to jednoduchý zákrok. Vím jen z doslechu od kamaráda, který mi to nabízel na mou jizvu.

Další odpovědi
Pájo

CONTRACTUBEX gel
určený k léčbě jizev, po zhojení poranění. Contractubex má antiproliferativní (zabraňuje množení buněk a tvorbě nové tkáně), protizánětlivý, uvolňující a zklidňující účinek na jizevnaté tkáně
Jedná se o HVLP (hromadně vyráběný léčivý přípravek). Je to tedy lék a je u něho garantována účinnost. K dostání bez předpisu. 20g tuba za cca 190,–Kč.

Sůwa

Velmi účinné je mazání vepřovým škvařeným sádlem. Tuto metodu vymyslel a praktikoval prof.Borůvka. Mám osobní zkušenost, že po pravidelném mazání sádlem i téměř zmizela jizva po plastické operaci nosu. „Téměř“ píšu protože o ní vím, jinak si toho nikdo nevšimne.