Lukáš005

Spadl mi na palec u nohy tablet.

Dobrý den, pod nehtem se mi zvětšuje černá podlitina, mám s tím jít na chirurgii? Cetl jsem, ze to lze propochnout a vymackat krev a tím člověk o nehet nepřijde

Nejlepší odpověď
Ametyst

Kdyby mi padal tablet, schválně mu položím do cesty nohu, aby se nerozbil. Ta borůvka za čas zmizí.

Další odpovědi
Alesh

Klasická „štěnice“, neřeš. Prostě to musí odrůst, občas někomu i takový nehet „sleze“. Každopádně to na doktora určitě není. Nis s tím nedělej, nech to být.

Filip84

Ano jdi s tím za chirurgusem, provede trepanaci nehtové ploténky, nesleze Ti nehet.

Na to se, snad, nemusíš ptát, ne?

Drap

Z rakového popisu nikdo nedokáže určit. Pokud zajdeš k lékaři, tak chybu neuděláš.

zjentek

To už jsem měl taky. Šlo to vyškrábat, až to ztvrdlo. (;

Rak z toho nebude.