Avatar uživatele
Pokročilý

Spadá karta BENE+ pod GE Money bank?

Předpokládám, že ano - přímo na kartě je vzadu poměrně velkým nápisem psáno GE Money bank, stejně tak hlásají i na webovkách - http://beneplus.cz , avšak když jsme se na to samé ptali přímo v pobočce GE, tvrdili nám, že to s nimi nemá nic společného. Že oni neposílají výpisy těchto karet, nic s nimi nemají a rovněž nám kartu nechtěli na pobočce zrušit. Jak to vlastně je? Máte ji někdo taky? Lhala nám, abychom kartu nerušili, či to opravdu pod ně nespadá? Jinou kontaktní adresu na provozovatele nemůžeme nikde najít.
Doplňuji:
Díky. Smlouvu máme, výpovědní lhůta zmíněna není. Zkusím znovu zajít do druhé pobočky u nás, pokud mě i tam odmítnou, udělám to písemně, také jsem o tom uvažovala.

Karta není moje. Já dokonce ani nemám účet, proto jsem v tomto docela neznalá. Je to karta blízké osoby, která takto platí zbytečně dva účty (ono je toho ve skutečnosti více, dáváme toho dost dokupy, ale s tímto si nevím rady), kort na této kartě je hrozný poplatek za vedení účtu. Tehdy byl v rámci věrnostního programu 1 rok vedení účtu sama, dotyčná osoba tvrdila, že si kartu po roce zruší, byla jsem už tehdy proti. Teď jsou to už téměř čtyři roky... No co si budeme povídat, nic není zadarmo.

Odpovědi:

Avatar uživatele

Přečti si ´podmínky...´- https://www.gemoney.cz/… - a zjistíš, že jde o ´věrnostní program´ provozovaný GE...
Ale - nejde o "kartu BENE+", nýbrž o nějaký ´benefitní program´ k vydané kartě - a nejsem si jist, zda půjde zrušit tento program bez zrušení karty (záleží i na podmínkách vydání karty).
Pokud chceš zrušit i kartu, pošli výpověď na adresu GE (doporučeně) - nebo, lépe, dones písemnou výpověď na pobočku a nech si na kopii potvrdit její převzetí. Výpovědní lhůta a další podmínky záleží na sjednané smlouvě (tu bys měl/a mít, karta z ´nebe nespadla´).
___
Nemám ji - ale GE má problémy s plněním retailového plánu (po několik posledních let), takže zejména před konce roku její pracovníci ´lžou o dušu´, aby její produkty prodali i aby je nerušili...
___
BTW - proč sis tu kartu pořizoval/a?
Doplňuji:
Pokud "výpovědní lhůta zmíněna není", musí být součástí ´Všeobecných podmínek´.
___
V takové situaci bych možná i doporučil konzultaci s právníkem (nějakou bezplatnou právní poradnou v místě bydliště) a nebo kontaktování SOS ( http://cs.wikipedia.org/… ).
___
Co je "zadarmo" bývá drahé... ;-)

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2161
Zlatý standa 1252
Zlatý ivzez 926
Zlatý mosoj 677
Zlatý gecco 534
Zlatý led 531
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 432
Zlatý JájsemRaibek 399

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.