Spadá amnestie i na mě?

Nedodělal jsem veřejně prospěšný prace.Dostal jsem 400 hodin a oddělal jsem jen 220 hodin.Byl jsem odsouzen 128 dní ale ještě jsem nenastoupil výkon trestu.

Nejlepší odpověď
standa

Aniž bych věděl o jaký trestný čin se jednalo, tak konstatuji, že se na vás „amnestie“ (nebo-li správně řečeno ´účinnost nového trestního zákoníku´) NEVZTAHUJE.

Pokud jste již dostal výzvu k nástupu trestu, tak to ve vlastním zájmu neodkládejte, budete mít pak velký problém.

Další odpovědi
.

jeden znamy sel sedet prave za to, ze se vyhybal nastupu trestu. jen chtel dodelat v sezone zakazky at ma penize pro rodinu na zimu. letosni sezona mu tak zase temer utece, protoze sedi… tak to fakt radsi neodkladejte.