Dismas

Spáchali jste někdy zločin?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nespáchala, ale sto chutí někoho zabít jsem už párkrát měla.

Další odpovědi
fcoop

Což o to........chuť by byla.
Většinou,když sem vlezu.
Taková elegantní vraždička – někoho třeba umlátit tou mraženou kýtou,pak ji rozmrazit,upéct a s chutí sníst..........to bych někdy vážně mohl.
Mé jediné „štěstí“ je,že na Netu se dá dost těžko zjistit identita a bydliště.
Jinak bych už dááávno bručel.
Pokud bych byl odchycen........to dá rozum.

klumprt

Ke zločinu se asi nikdo jen tak nepřizná, ale přečinů se páchá mnoho a často docela obyčejnými a v jádru poctivými lidmi.

Uvedu pár příkladů. Co z následujícího jsem proved já, vám pochopitelně neřeknu.

  • podání jointa ubaleného z vlastních zásob jinému člověku v hloučku někde před hospodou: přečin Nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy podle § 283 odst. 1 tr.z., sazba 1–5 let.
  • řízení auta s více než 1 promile: přečin Ohrožení pod vlivem návykové látky podle § 274 odst. 1 tr.z., sazba až 1 rok,
  • fingování „dopravní nehody“ kvůli úhradě čelního skla poškozeného kamínkem, z povinného ručení: Pojistný podvod podle § 210 odst. 1,2 tr. z., sazba až 2 roky,

Velmi snadno se lze dopustit výtržnictví podle § 358 odst. 1 tr. z.. K tomu stačí třeba to, že někomu na ulici dáte facku.

Rommart

Ano, vdala jsem se.

pucipuci

Nevím,proč si tady většina spojuje zločin jen se zabitím. Já se přiznávám že ano, většina by se dala zařadit podle zákoníku do přečinů, a naštěstí nám zatím zákon umožňuje majznout králíka…Ale také mám pocit, že více zločinů bylo spáchano na mě.

vlk.1408

Když je možnost a nebo příležitost, tak odcizím nějakou věc a nebo peníze. Naposledy se mi minulý rok podařilo v Tescu vzít několik kartiček. Kartičky obyčejné a potom ty, na kterých se mění obrázek, když se s nima hýbe. Prostě taková maličkost.