Avatar uživatele
Dismas

Spáchali jste někdy zločin?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2994 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Nespáchala, ale sto chutí někoho zabít jsem už párkrát měla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fcoop

Což o to........chuť by byla.
Většinou,když sem vlezu.
Taková elegantní vraždička – někoho třeba umlátit tou mraženou kýtou,pak ji rozmrazit,upéct a s chutí sníst..........to bych někdy vážně mohl.
Mé jediné „štěstí“ je,že na Netu se dá dost těžko zjistit identita a bydliště.
Jinak bych už dááávno bručel.
Pokud bych byl odchycen........to dá rozum.

Upravil/a: fcoop

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Ke zločinu se asi nikdo jen tak nepřizná, ale přečinů se páchá mnoho a často docela obyčejnými a v jádru poctivými lidmi.

Uvedu pár příkladů. Co z následujícího jsem proved já, vám pochopitelně neřeknu.

  • podání jointa ubaleného z vlastních zásob jinému člověku v hloučku někde před hospodou: přečin Nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy podle § 283 odst. 1 tr.z., sazba 1–5 let.
  • řízení auta s více než 1 promile: přečin Ohrožení pod vlivem návykové látky podle § 274 odst. 1 tr.z., sazba až 1 rok,
  • fingování „dopravní nehody“ kvůli úhradě čelního skla poškozeného kamínkem, z povinného ručení: Pojistný podvod podle § 210 odst. 1,2 tr. z., sazba až 2 roky,

Velmi snadno se lze dopustit výtržnictví podle § 358 odst. 1 tr. z.. K tomu stačí třeba to, že někomu na ulici dáte facku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rommart

Ano, vdala jsem se.

Upravil/a: Rommart

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Nevím,proč si tady většina spojuje zločin jen se zabitím. Já se přiznávám že ano, většina by se dala zařadit podle zákoníku do přečinů, a naštěstí nám zatím zákon umožňuje majznout králíka…Ale také mám pocit, že více zločinů bylo spáchano na mě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlk.1408

Když je možnost a nebo příležitost, tak odcizím nějakou věc a nebo peníze. Naposledy se mi minulý rok podařilo v Tescu vzít několik kartiček. Kartičky obyčejné a potom ty, na kterých se mění obrázek, když se s nima hýbe. Prostě taková maličkost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek