Kadee

Souvisí pocůrávání fen k hárání?

Moje fenka – 8.měs. se už 2× počůrala v bytě, i když byla 5 minut před tím venku a vyčůrala se. Brzy asi začne hárat, tak mě napadlo, jestli to nemá nějakou souvislost. Je to moje první fenka, tak nemám zkušenosti. Poraďte prosím

Nejlepší odpověď
BENYTA

Spíš bych to viděla na prostydnutí, háravá fenka značkuje po několika kapkách, jako pes, aby se o ní vědělo, ale VENKU.

Další odpovědi
Jsemtady

Naše fenky to dělali např. když jsme se zavřeli v pokoji a oni chtěli za námi … takové trauma když maj:-) když hárají čůrají normálně venku:-)

wijan

Já bych tomu i věřila.Nemám sice psa ale kočku, normálně chodí na svoje WC, ale v době mrouskání ji musím hlídat (občas se trošku vyčůrá kde nemá a normálně to nedělá)- pravděpodobně je to výzva pro kocoury.