Tuřín

Nevíte, kam se mohu obrátit, když dostávám na mobil obtěžující zprávy o možné výhře od společnosti Play Quistos?

Soutěž o nový mobil s Chrome – Play Quistos

Neustále mi na mobil chodí oznámení o možnosti vyhrát nový mobil či tablet od společnosti Play Quistos. Ovšem aby člověk vyhrál, musí jim zavolat a odpovídat na otázky, přičemž jedna minuta volání stojí 50 Kč. Máte s tím někdo zkušenosti? Případně nevíte, kde toto nahlásit?

Odpovědi
Edison

Já takhle už vyhrál auto, telefony, hodinky, peníze… teď jsem v balíku a už to jen rozmnožuji. Je to fakt skvělá a bezpracná investice.

Kryšpín

Do lampárny pokud ještě nějaká existuje

ivzez

Můžete se zkusit obrátit na ÚOOÚ.
Ale moc bych si od toho neslibovala

Edison

Vůbec nepíšeš, co že to je za zprávy. SMS, push, email, jiný komunikační systém…