Soutěž o 45.000 kč a slevy.Co si o ní myslíte?

Zde:http://www.ti­pynaslevy.cz/sou­tez/soutez/ra­te/249/ je sotěž o 45.000 kč a mnoho cenných cen. Jsou zde jsou sevy na vše. Vyhráli jste už někdy něco?

Odpovědi
ReHu

Myslím, že slevy to jsou POUZE JAKO.
Ve skutečnosti se neušetří nic. Je to na nalákání zákazníků. Cena není se slevou.

AndreiRanger

Tento druh podnikání je založen na " Hromadném nakupování" sleva se většinou aktivuje až když výrobek zakoupí požadovaný počet lidí, který je součástí dohody mezi prodejce a v tomto případě „tipynaslevy“. Projdece poskytne slevu, web více zákazníků. Vydělávají všichni. Všeobecně tyto slevy fungují, ale tento server odzkoušený nemám.