Lily321

Soutěž nebo Pomoc …zajímavá otázka..;)

Je mi to jedno jestli se zde soutěží…Ale někdy mi připadá,že jsou tady jedinci,kteří musí vyplodit i třeba úplnou volovinu jenom aby měli stav bodování větší,byť i blbou..Nevím proč se předháníte..Tahle stránka je o dotazech o pomoci ;)

Odpovědi
Drap

Obdobné věci mně napadají při čtení tvých otázek. A že by byla otázka zajímavá ? Asi jak pro koho.

Katrous

přesně tak,člověk se slušně zeptá a ten drzhý člověk musí za každou cenu odpovědět úplně jinak,nebo musí prostě začít narážet třeba→najdi si to na googlu !! trošku přemýšlejte než něco odpovíte :)