1jirka22

Sousedé nám pořád něco vytýkají. Co s nima? Jak se zařítit?

Nejlepší odpověď
marci1

Záleží na tom, co Vám vytýkají. Vždy je lepší ( pokud to lze ) se se sousedy domluvit, uznat trochu něco jsme „přepískli“ ( když se to stalo ). Třeba dodržování nočního klidu mezi 22,00 až 6,00 hod. je samozřejmostí. Zkuste to s nimi po dobrém, snažte se dodržovat noční klid, pořádek před svým bytem, popř. mytí schodů ap. S většinou sousedů se dá v klidu vše domluvit. 🙂

Další odpovědi
gecco

V prvé řadě se zamysli, jestli sousedi nemájí – náhodou, pravdu…
😉
Pokud ne, prostě se s nimi nebav – taky mám jedny takové sousedy…

Mimochodem – neber to jako návod, ale zažil jsem, jak jedné ´protivné´ partaji někdo ´ojel´ dveře silikonem – přilepil vstupní dveře bytu k futrům…
😉

ReHu

Souseda si nevybereš, nad vytýkání čehokoliv se snaž povznést, přejdi vše s klidem a zkus se domluvit.

suaeda

Některé sousedy lze rušit i tím, že člověk někam odjíždí.
Stačí když se podívají kukátkem ve dveřích a vidí kufry. Ihned otevřou dveře a následují otázky. Kam jedete? Proč tam jedete? Co tam budete dělat? A já se vám divím, že tam jedete?
Jediná rada zde zní – přestat se sousedy zcela komunikovat.

rigormortis

Všechno jim odsouhlas a pokus se najít řešení..ale potom nic nedělej a jen jim opakuj, že na tom pracuješ…bem-nemají argumenty.

arygnoc

čo vám vyčítajú?

že ich rušíte tichom?
že nič u vás nesmrdí?
že nedupete ako kone?
že dodržiavate domový poriadok?

hm, to sú ale podivíni.

;-Q
Doplňuji:
@lexx:

nečiň druhému, čo nechceš, aby bolo čineneé tebe.

buď frajer, daj sem adresu a špz auta začneme u teba.

doporučujem, kúp si zrkadlo, 3× denne sa pred neho postav a opakuj 5 minút:

  • musím byť taký idiot? musím byť taký idiot? musím byť taký idiot? musím byť taký idiot? musím byť taký idiot? …

;-Q

lexx

odvetné reakce: nacpat sirky do zámku, bramboru do výfuku auta, vyhodit el.jistič v rozváděči na chodbě, prozvonit je o půlnoci…je to kabaret a možností je celá řada

Pepa25

lexx: netušíš oprávněnost výčitek a hned radíš prasárny ☹