kaolin

soused proti mě intrikuje fyzicky mě napadá

a dokonce si přivedl rabiata na pomoc. V bytě mě napadli a surově zkopali a ačkoliv jsem utekl z bytu na policii a nechal se ošetřit v nemocnici nemám prý svědky takže celá věc asi vyšumí do ztracena .Proto bych uvítal dobrou radu nechci vymýšlet podobné triky jako tito dva používají na mě ale rad bych se poučil…

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná zákoná možnost neni, než ohlásit policii a následně podat trestní oznámení.

Další odpovědi
BANAN93

pozvěte si rabiaty a producírujte se tam s nimi a pak řekněte, že to jsou vaši príbuzní a že teď bydlej poblíž :D

Tryphena

Možná by nebylo na škodu mít něco na obranu. Třeba elektrický paralyzer. Nezabijete jo tím a přístě by si dobře rozmyslet třískat sousedy.

anonym

zřejmě proti tobě něco má. přestaň ho provokovat hlasitou hudbou a nevhodným chováním a uvidíš, že to přejde

GTA Andreas

Vytrhej mu vlasy už je toho všude víc než moc.