Albert Lukáč

Jak se bránit sousedovým nadávkám?

SOUSED MĚ URAŽELBEZDŮVODNĚ NADAVKOU " ty slovenský zmrde" a „téhni jina Slovenskoodkuď jsi přišel“ nebo přeskočím plot-
Novej sused mě nadaval bezdůvodně přes plot , nadavkou „Ty slovenský zmrde“ a ať tahnem odkuď jsem přišel, slyšeli to dva svedci. Jak se mohu bránit?

Odpovědi
Lgee

Užitečné info, díky. (Viz otázka)
K doplňení lze se bránit podáním stížnosti na občanské soužití dle norem eu.

Alesh

Předně bych se pokusil získat důkaz, tj. nahrát si to alespoň na diktafon nebo ideálně i s obrazem. Ale pokud máš svědky, tak by to mohlo taky stačit. No, já bych to oznámil na policii a pak by se vidělo, jak se to bude vyvíjet.

elkon

Dát mu přes dr*ku (beze svědků). Nebo pak dělat že to neslyšíte.

GM

Napiš taky, proč ti nadával!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Albert Lukáč

to se musite zeptat souseda, reagoval na muj pohyb rukou když vychazel z „kadibudky“ a co se mu honilo v hlavě nevim. Z terasy chaty máme „hezky“ výhled na kadibudku otevřenopu celý den.Možno požaduje , že když sedi na „troně“ tak nesmime na vlastni terasu…

Alesh

Si ho nahraj, blbouna jednoho nevychovanýho.