boleg

Souřadný systém GPS navigací?

Jak z gps navigace (garmin, tomtom apod.) pomocí připojení miniUSB kabelem do počítače zjistit souřadný systém, který daná navigace používá (chci jej zjistit až přímo v počítači ne přes „opsání“ z navigace)? Případně je na internetu někde nějaký seznam, jaké souřadné systémy které navigace používají? Děkuji

Odpovědi
mosoj

Nerozumím. Pro zadávání souřadnic lze u navigací Garmin formát souřadnic zvolit jaký se nám líbí a pro fumkci navigace je úplně jedno v jakém formátu souřadnice zadám.
Doplňuji:
http://blog.her­mansky.net/blog/gps-prevodnik-kontrolor