IK

Soukromí. Z jakých důvodů skrýváte své aktivity?

Nejlepší odpověď
Terryle

jiné důvody

Jsem dost otevřená, ale něco si samozřejmě pro sebe nechávám. Důvody – asi všechno dohromady. Jsou věci, který by někdo mohl použít proti mně nebo blbě pochopit. Jsou věci, u kterejch mám prostě ráda pocit, že o nich vím jen já nebo mí blízcí. A do spousty prostě nikomu nic není – není důvod, proč by to měl někdo vědět.

Další odpovědi
led

miluji soukromí

Prísne delím verejné a súkromné informácie. Moje súkromie je moje súkromie, môj hrad.

Drap

jiné důvody

Neskrávám své aktivity, ale jsou i věci, které si nechávám jen pro sebe a po kterých nikomu nic neni.

Já...

miluji soukromí

Neurčitý strach ze zneužití a zároveň miluji soukromí. Už se mi x-krát stalo, že jsem něco pustil a později jsem toho litoval. Vám snad ne…?

venkovan

jiné důvody

Především zdravotní. On soused má moc těžkou ruku.

Illines

jiné důvody

hanny 2

miluji soukromí

IK

Nejsem příznivcem litování. Snažím se říkat a dělat věci za kterými si stojím a obhájím je. Někdy se to nepovede a dojde na obhajování, ale i to mi připadá užitečné, ujasním si ještě víc hodnoty o které jde a někdy i dojde na to že si ujasním že nemohu říkat všem a všude všechno 🙂 a srovnám si prořízlou hubu. Připadá mi užitečné nechat to volně probíhat a spokojeně si plavat než se uzavřít sama se sebou a vybranými.