Avatar uživatele
IK

Soukromí. Z jakých důvodů skrýváte své aktivity?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Illines před 4468 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

jiné důvody

Jsem dost otevřená, ale něco si samozřejmě pro sebe nechávám. Důvody – asi všechno dohromady. Jsou věci, který by někdo mohl použít proti mně nebo blbě pochopit. Jsou věci, u kterejch mám prostě ráda pocit, že o nich vím jen já nebo mí blízcí. A do spousty prostě nikomu nic není – není důvod, proč by to měl někdo vědět.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

miluji soukromí

Prísne delím verejné a súkromné informácie. Moje súkromie je moje súkromie, môj hrad.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

jiné důvody

Neskrávám své aktivity, ale jsou i věci, které si nechávám jen pro sebe a po kterých nikomu nic neni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Já...

miluji soukromí

Neurčitý strach ze zneužití a zároveň miluji soukromí. Už se mi x-krát stalo, že jsem něco pustil a později jsem toho litoval. Vám snad ne…?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

jiné důvody

Především zdravotní. On soused má moc těžkou ruku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

jiné důvody

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

miluji soukromí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
IK

Nejsem příznivcem litování. Snažím se říkat a dělat věci za kterými si stojím a obhájím je. Někdy se to nepovede a dojde na obhajování, ale i to mi připadá užitečné, ujasním si ještě víc hodnoty o které jde a někdy i dojde na to že si ujasním že nemohu říkat všem a všude všechno 🙂 a srovnám si prořízlou hubu. Připadá mi užitečné nechat to volně probíhat a spokojeně si plavat než se uzavřít sama se sebou a vybranými.

před 4468 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek