johana 56

Soukromí při lékařském vyšetření?

Poprve za dost dlouhý život byla nezbytná návštěva interního oddělení v rámci předoperačního vyšetření.Spolu se mnou si sestra pozvala dovnitř další dvě pacientky.Požádala mne o odložení do půl těla.U lůžka úplně chyběla plenta a tak natočení EKG proběhlo veřejně.Jeden mů známý s oblibou říka,že žlučníky a slepá střeva se operují na vrátnici.Já jen doufém,že podobné vyšetření nebudu muset někdy absolvovat na chodbě.

Nejlepší odpověď
venkovan

Mne by dvě pacientky (přiměřeného věku) při vyšetření žlučníku moc nevadili pokud by je tam taky zároveň vyšetřovali. Otázka ale je, co na ty pacientky, kdyby viděly moji atletickou postavu (občas si mne berou jako model kluby vojenské historie pro modelování dělové koule).

Další odpovědi
dědapetr

To je běžné já to zažívám pokaždé co jdu na vyšetření na kardiologii.

lola

No nevím. Asi by mi to taky nebylo moc příjemné. Možná bych před svléknutím požádala sestru o diskrétnost a nebo bych se prostě nesvlékla dokud by tam byl i někdo jiný. Chovají se k nám,jako ke zvířatům a vůbec je nezajímá,že si tu službu u nich platíme!!! Co teprve,až bude stát návštěva u Dr. 90Kč.,jak to plánují naši politici,to nám pak EKG budou točit přímo na chodbě,ať z toho všichni něco mají????