Avatar uživatele
johana 56

Soukromí při lékařském vyšetření?

Poprve za dost dlouhý život byla nezbytná návštěva interního oddělení v rámci předoperačního vyšetření.Spolu se mnou si sestra pozvala dovnitř další dvě pacientky.Požádala mne o odložení do půl těla.U lůžka úplně chyběla plenta a tak natočení EKG proběhlo veřejně.Jeden mů známý s oblibou říka,že žlučníky a slepá střeva se operují na vrátnici.Já jen doufém,že podobné vyšetření nebudu muset někdy absolvovat na chodbě.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Michal Kole, dědapetr před 4745 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Mne by dvě pacientky (přiměřeného věku) při vyšetření žlučníku moc nevadili pokud by je tam taky zároveň vyšetřovali. Otázka ale je, co na ty pacientky, kdyby viděly moji atletickou postavu (občas si mne berou jako model kluby vojenské historie pro modelování dělové koule).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

To je běžné já to zažívám pokaždé co jdu na vyšetření na kardiologii.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lola

No nevím. Asi by mi to taky nebylo moc příjemné. Možná bych před svléknutím požádala sestru o diskrétnost a nebo bych se prostě nesvlékla dokud by tam byl i někdo jiný. Chovají se k nám,jako ke zvířatům a vůbec je nezajímá,že si tu službu u nich platíme!!! Co teprve,až bude stát návštěva u Dr. 90Kč.,jak to plánují naši politici,to nám pak EKG budou točit přímo na chodbě,ať z toho všichni něco mají????

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek