DanielChy

Soukromá střední škola podnikání a obchodu

Ahoj,
chystám se nastoupit na SŠ. Na ZŠ jsem mel trojku z matiky a češtiny. Mezi mé favority patří soukromá SŠ podnikání a obchodu. Na gympl bych nechtěl jít, protože s touto SŠ mám aspoň nějaké zaměření. Na soukromou, protože mám náročný sport a potřebuji být často uvolňován z výuky. Myslíte si, že se soukromou školou podnikání a obchodu budu mít po maturitě nějaké uplatnění, kdyby nevyšla VŠ, nebo bych s touto školou žádné uplatnění v tomto oboru nenašel? Děkuji
Tomiino

Nejlepší odpověď
lexx

sorry ale ne…absolventů podobných typů škol, středních i VŠ jsou plné pracáky a nikdo neví co s nima, krutá pravda leč pravdivá

Další odpovědi
Nendak

Jdi studovat technický obor, to je asi nejlepší.