M.a.j.k.e.e.

Nevíte o nějaké soukromé osobě, která půjčuje peníze bez poplatků předem, když se zaručím směnkou?

Ví tu prosím někdo o nějaké soukromé osobě, co půjčuje peníze BEZ POPLATKU PŘEDEM, se zaručením na směnku? Potřeboval bych 100 000 Kč. A je to akutní. Děkuji

Původní neotázka
Soukromá půjčka z vlastních zdrojů

Nejlepší odpověď
quentos

Takových lidí najdete na http://www.zon­ky.cz/ hned několik…

Další odpovědi
Emefej

U nás takhle půjčuje starej Olah. Hezky na směnku, ničím neručíš, snad jenom životem dětí, ale to je prkotina.

Klaproth

Tahle ti půjčí každý albánský lichvář. Dostaneš 100, směnku podepíšeš na 180, peníze do pěti minut.

ivzez

Tuhle otázku už jsem viděla.

Ovšem tam bylo navíc uvedeno, že půjčující si nemíní půjčku splatit
[jakmile sežene dostatečný příjem, zamýšlí požádat o oddlužení]…

Doufám, že se mýlím a že tady jde o jiného tazatele.

df

Hlasim se jako dalsi v poradi. Aspon 500 tisic Kc jestli by to slo. :)

bolak

To, co píše quentos, je pravda, a pokud ti nepůjčí ani Zonky, tak by ti asi neměl půjčit nikdo…