Eireen

Chodíte na soukromou gynekologii v Praze? Jak je to tam s cenami?

Chtěla bych se zeptat, jestli některá chodíte na nějakou soukromou gynekologii a jak je to orientačně s cenami. Chystám se koncem léta stěhovat do Prahy a mám trochu obavy, že nabírají akorát v nemocnicích. Představa, že budu čekat pokaždé hodinu v čekárně v nemocnici, kde se běžně pohybují nemocní lidé, mě děsí… Asi jsem na tohle trochu cíťa a proto bych raději nějakou malou ordinaci, ale nejsem si jistá, jestli si to můžu dovolit… Byla bych ráda za jakékoli informace! 🙂

Odpovědi
Dismas

K první části otázky: Ne na gynekologii v Praze nechodím, takže ti nemůžu říct, jak je to tam s cenama.

Mratinka

Ahoj! Kdysi jsem chodívala k doktoru Tesařovi, který teď vede soukromou gyn. ambulanci na Praze 1 – http://www.gyn­care.cz . Podle všeho to vypadá, že tam mají moderní vybavení a fajn doktory, tak se na to zkus podívat 😉 . Pan doktor byl vždycky moc fajn a je hodně pečlivý, ale klidně se zkus podívat i na nějaké jejich recenze v katalozích doktorů apod. Tam asi najdeš nejrelevantnější informace o doktorech…