zjentek

Souhlasíte, že pokud nezačneme jednat nyní, všichni můžeme v budoucnu dopadnout jako Emma?

https://www.no­vinky.cz/koktej­l/clanek/jak-budete-vypadat-po-dvaceti-letech-kancelarske-prace-podle-emmy-moc-dobre-ne-40301379?dop-ab-variant=4&seq-no=3&source=hp

Názor, jednání, životní styl a Emma );

Ad Kelt: Tak pokud jednou bude možný člověka typu „Emma“ posoudit jako „nemoc z povolání“, tak potěš pánbů, bo jak tak na Emmu koukám, ani mi nepřijde, že by se nějak VÝRAZNĚ lišila od drtivý věštiny populace (cca FAKT HODNĚ), volně žijící UŽ DNES. A rozhodně tady nejde o žádnou figuru zářící zdravím, jako září třeba Emma Stone, což je ÚPLNĚ JINÁ LIGA, nebo ne? (;

Nejlepší odpověď
agentpv

Věřím tomu že časem všichni zdegenerujeme. Čím víc máme kolem sebe různých aplikací tím jsme blbější, línější a neschopnější + a k tomu civilizační choroby + Emma jako bonus.

Další odpovědi
Kepler

No vidíš, a to by chtěl každý pracovat v kanceláři. Já měl to štěstí, že půlku pracovní doby jsem strávil v provozu, což považuju za ideální. Kdo čumí celou dobu na monitor, měl by nejpozději po 10 letech změnit zaměstnání. Každý je svého zdraví strůjcem.

ivzez

Proč bychom měli začít jednat? Každý musí jednat sám za a pro sebe.

Každý přece ví (nebo by měl vědět), co je pro něj vhodné.
Lidé se sedavým zaměstnáním (nejde jen o kancelář), by
se měli ve svém volnu věnovat fyzickým aktivitám. A ten,
kdo má těžkou fyzickou práci, by ji měl kompenzovat klidnějšími činnostmi.

Zdravý životní styl je přece v zájmu každého z nás.

Kelt

Taky záleží na tom, jak trávíme další zbytek dne. Můžeme relaxovat, odpočívat, každopádně by to mělo být varování pro dané pracovníky, kteří danou činnosti provádějí i pro jejich nadřízené, aby jim umožnili řádný odpočinek. Nevím, zda se to dá posuzovat jako nemoc z povolání a zda lze brát nějaké odškodnění od zaměstnavatele. Každopádně zde je názorně vidět, že změna je nutná v životě i v práci.

Ametyst

Jistě, kancelář je nejnebezpečnější pracoviště vůbec. 🙂

zjentek

Ad Kelt: Tak pokud jednou bude možný člověka typu „Emma“ posoudit jako „nemoc z povolání“, tak potěš pánbů, bo jak tak na Emmu koukám, ani mně nepřijde, že by se nějak VÝRAZNĚ lišila od drtivý věštiny populace (cca FAKT HODNĚ), volně žijící UŽ DNES. Rozhodně tedy nejde o žádné figury zářící zdravím, typu Emma Stone, což je ÚPLNĚ JINÁ LIGA! (;