ReHu

Souhlasíte s volbou místopředsedkyně Němcové?

Reaguji tímto na otázku kazisvěta. aspoň myslím, že se plat on.
Já vcelku ano.
Doplňuji:
Boj o koryta – to ano, nicméně předsedu i místopředsedu někdo dělat musí.

Nejlepší odpověď
oskar

Myslite,že se něco změní,když tam bude sedět někdo jiný?Je to jen boj o koryta.

Další odpovědi
annas

Jde o ženu, takže je to v jistém slova smylu plus.

Bumbes

Je to sice „ženský prvek v politice“, ale je to asi tak stejně zaslepená fanatička jako svého času Jiřina Švorcová, takže je ta ženskost tvrdě potlačena demagogií.
Doplňuji:
Na druhou stranu je docela zajímavé, jak vypekla Topolánkovo „podržtašku“ Vodrážku – opravdu to byly docela zajímavé záběry z kongresu na ČT24

Michal

Ne! Už jsem jednou na tuhle otázku odpovídal.Tím nechci říct,že by tam nemohla být žena,ale jiná!

anonym

Pozitivní pohled,tak to má být.

Neguš

Podle zvyklostí by tam měl být někdo z ČSSD,ale asi to není tak důležité.To hlavní jsou skutky a tak si počkáme