BEAES

Souhlasíte s tímto výrokem…

Ten, kdo navenek útočí, má nepochybně vnitřní problém.

Nejlepší odpověď
annas

Domnívám se, že je to pravda. Kdo má určité problémy – buď se stáhne do sebe a trápí se, nebo útočí…

Mě když něco trápí, potřebuji se vypovídat… Ačkoliv další den si třeba vyčítám, že jsem se otevřela …

Dělením bolesti se bolest půlce rovná. Dělením radosti je radost dvojnásobná.

Další odpovědi
annas 2

Myslím,že to tak nemusí být, může útočit i člověk, který nemá vůbec žádný problém, jen je prostě takový, rád problémy dělá._Prostě ho to baví.

vagra

Ano souhlasím.
Je to pudová záležitost, související se strachem./psychi­kou/
Kerberusi-To, že útočí bez zjevné příčiny, je ten jeho problém.

ReHu

Určitě. Souhlasím a i se mi to v praxi potvrzuje 🙂.
Doplňuji:
>Kerberus -jasně, že mohou „útočit“ i jiní, ale ti s problémky ůtočí častěji. Aniž si to třeba uvědomují.

anonym

nejsem sice psycholog,ale řekla bych že ano,pokud je někdo nevyrovnaný,má problémy v osobním životě odráží se to i na venek