Miroslavst

Souhlasíte s tímto tvrzením?

http://img1.o­brazkyanimace­.com/oa/037/064­.jpg

Nejlepší odpověď
magicm18

NESOUHLASIM!!!Kazdy musi trochu dat,aby mohl i neco malo dostat.Vite takova je doba a i soucasny svet.Je mi jasne co mate,asi na mysli.ATt uz jsou to romove,nebo lide kterym se nechce pracovat.No,ale co s tim pane Miroslave starsi,udelat?Zit ,zivot a doufat,ze jednou to bude lepsi.Ja nevim jestli verite v Boha.Ja jsem krteny,birmovany a s cirkvi krestanskou kdovi co.To k vuli babicce.Stal se ze mne ateista.Je to z toho duvodu,ze kdyby buh existoval tak by to musel byt nejvetsi sadista vesmiru.Osobne si myslim,ze asi vite co jsem chtel rici.Mejte se fajnove MIRA

Další odpovědi
anonym

někteří lidé skutečně nemohou za to že nemají práci a jsou odkázáni na úřad práce,pokud bydlíte v malém městě kde je práce nedostatek,nebo stačí když bude mít sníženou pracovní schopnost a už je bez nároku na práci

anonym

Však makám dost. Já chci taky žít. Běžte dělat vy, bych jim řekl.