Kepler

Souhlasíte s tím, ženská nikdy neví, co chce, a nepřestane to chtít, dokud to nedostane?

Prosím o komentář a zdůvodnění.

Nejlepší odpověď
marci1

Žena neví, co chce, a nedá pokoj, dokud TO nedostane. A když TO dostane, tak s ní není k vydržení. 🙂
Murphyho zákon

Další odpovědi
aliendrone

Ono to tak, Keplere, vypadá – a to natolik, že bych bez rozmyslu souhlasil. Ovšem při podrobnějším zkoumání mi přijde, že ve skutečnosti žena ví, co chce, ale NECHCE to z nějakého důvodu vyjádřit/sdělit, např. proto, že chce, „abys na to přišel sám“ apod. Rozjímat nad tím? Radši si plastovým nožem uříznout obě nohy při současném řešení kvadratury kruhu. ;) :D :D

annas

1. Co se stane, když se setkají muž, který přesně neví, co chce, ale žena ví, co chce?

Třeba mladá dívka, starší movitý muž – skončí to sňatkem?

2. Někdy ženino NE znamená ANO, jindy to může být naopak.
Takže by se především muži měli naučit rozumět ženám.

Muži, „nevyčítejte žádné ženě, že nemá srdce. Mohla by právem namítnout, že nemáte mozek.“.Ladis­lav Muška

http://beverly­.blog.cz/1002/ci­taty-o-zenach.

To, co napsal Murphy, vypovídá o tom, že nejde o pravidlo, protože možná u poloviny či třetiny žen ap. neplatí.

Přece když dvě dělají totéž, není to totéž.

paul1

Asi to bude tak, že žena ví co chce, ale nepoví to nahlas, jen se vyjadřuje v náznacích a chce, aby chlap na to přišel sám. To ale není moc šťastné uvažování. Když na to chlap sám nepřijde a to se asi stává většině, tak potom vznikají zbytečné hádky. Nejlepší proto je nepoužívat náznaky, ale přímo říct, co chci, nebo o co mi jde

led

Nezáleží na pohlaví ak niekto nevie, čo chce a neprestane to chcieť, pokiaľ to nedostane.

zjentek

Nesouhlasím, přestože s „opačným“ modelem ženy se my muži NIKDE NA SVĚTĚ jakživ nesetkáme.

Mc Merkurion

… jo, a bez komentáře, slohy jsem psal naposled ve škole …

EKSOT123

Jo, to patří mezi nejzáhadnější věci v kosmu. Na druhou stranu bych chtěl vidět chlapa a jeho uvažování, kdyby měl prsa všechno vybavení a dění, které se týká ženy, kdyby byl poněkud závislý na někom druhém, kdyby nemusel zápasil o zajištění rodiny, ale měl víc času se zabývat city a vztahy,.. tedy muž v kůži ženy, ale s mužskou logikou. Sice nevím,co by z toho vylezlo, ale nejspíš je dobře, že to tak není. Tedy mužská logika bývá praktičtější a realističtější, žena by se ho měla snažit poslouchat, ale něco té mužské logice chybí.

dubraro

Nesouhlasím, někdy to ví naprosto konkrétně.
Výše popsaná situace nastává zhusta v případě, kdy žena chce o určité věci jen mluvit a uvažovat, ale muž se cítí povinen pojmout záležitost jako problém, který má vyřešit. Jenže nedostatečně definovaný problém lze vyřešit jen špatně nebo vůbec.

Hungalabunga

Jak které, i někteří chlapy nevědí co chtějí, není to o pohlaví, ale o psychice.

ivzez

Každý ví, co chce, a ženy obzvláště.

Tuto „poučku“ si vymysleli muži, kteří si "chtěli ušetřit přemýšlení“.
Pozor!
Netýká se to všech mužů.

Já znám opak:
Můžu stokrát vědět, co chci, nedostanu to, ani kdybych se rozkrájela.

anonym

Je to pravda platná prakticky u většiny lidí už od útlého věku a to zcela bez ohledu na pohlaví.

aliendrone

led>>> Vaše démonická jasnosti, teoreticky máte pravdu, ale co na to Vaše životní praxe? KOLIK jste v procentuálním poměru potkala mužů a žen s tímto přístupem? ;) :D :D

led

aliendrone „Radši si plastovým nožem uříznout…“
Vy jeden najnajnaj… pozor, minulý rok Európsky parlament zakázal plastové slamky a príbor. Zákaz sa od roku 2021 týka jednorazových plastových výrobkov.
https://m.sme­data.sk/api-media/media/i­mage/sme/3/33/­3338423/3338423_625x­.png?rev=3

aliendrone

led>>> Takže mám ještě přes rok a půl čas! ;) :D A jak je na tom s časem diplomatická zástupkyně mocností čarodějně-pekelných? Když už je 26.duben, to se nám to kvapem krátí, že? Jestli letos Slováci s Vámi ZASE neuspějí, budu se do toho muset vložit napřesrok OSOBNĚ, protože takhle už to dál nejde. Bojíte se? ;) :D :D

led

alík, „Bojíte se?“
to je čo?
Môj starý priateľ dômyselný rytier Don Quijote de la Mancha, rovesník Johannesa Keplera, hovoril, že ak chceš dosiahnúť svoj cieľ, musíš ísť aj tam, kde i smelý by sa bál, ísť vpred, nebáť sa nepriazne osudu, vysušiť búrku, schladiť páľavu a poraziť Votrelcov z Ríše hviezd.
Žena vie, čo chce, vie, ako to dosiahnúť, ale dáva mužovi možnosť voľby, aby nestratil svoju mužskú hrdosť.

zjentek

Ovšem existuje model, kdy žena VÍ PŘESNĚ, co chce. (;

Kepler

Jo, stačí ji přefiknout a je to více funkční. než náplast přes ústa a svázané ruce. Nejmíň na 24 hodin 🙂

aliendrone

Chtěl jsem něco dodat, ale protože nemá smysl se pokoušet diskutovat s velmistrem oboru (vedle kterého jsou všichni amatéři – včetně samotného úžasného MNĚ!!!), tak budu Keplere jen nenápadně pod stolem šoupat nohami. ;) :D :D

Kepler

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

Já to VĚDĚL, že mi tohle poradíš! :D :D :D :D :D

No, žádná věštírna nejsem, ale predikovat tohle bylo OPRAVDU SNADNÉ! ;) :D :D :D