Kepler

Souhlasíte s tím, že tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až s ním zajdeš na čepované pivo?

https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/putin-na-hokejove-exhibici-osmkrat-skoroval-dekovacka-se-mu-nepovedla-71876?dop-ab-variant=14&seq-no=3&source=hp
Konečně si ten superman a velepopulista nabil hubu. No, není to legrace?

Nejlepší odpověď
EKSOT123

Taková příhoda je většinou jen k užitku. Ale blíže si netroufám hodnotit, zda jde zhůry o prevenci, či bodování…
A co já?- pro vodu chodím s kýblem – tolik piva by asi vyvětralo. Ovšem hospoda je nedaleko studny…

Další odpovědi
aliendrone

Muehehe, jó tohle já můžu! Je jasné, že z toho, abych se při takových situacích nesmál, už asi nikdy nevyrostu, ale co už – humor (jakkoliv blbý) je důležitou součástí zdraví, alespoň se to tvrdí. Ale je to úplné nic oproti tomu, když těm chudákům zahučel do ďuzny Brežněv, pamatuješ? ;) :D :D

Jedna věc mě ale DOST sejří – Putin řídí dost autoritativně CELÝ STÁT (alespoň se to tak tvrdí) a přesto má čas na takové bejkárny, vždyť to je pořád něco. Buď musí mít FANTaSTICKÝ tým pracovníků, nebo nevím, jak to dělá. I kdyby jen KONTROLOVAL jejich činnost, tak by přeci potřeboval den se šedesáti hodinami (odhadem). Vlastně všichni tihle politici, poslanci apod. – pořád samý golfíček, tenis, jachting a vůbec kde co, jen já jsem takový tupec, který se pořád nenaučil jak na to, abych často neměl jazyk na vestě! :( Na druhou stranu je ale utěšující fakt, že jejich výsledky podle toho vypadají! ;) :D :D

Edison

Byla to cílená sabotáž a útok na pana prezidenta. To je jasný. Koho by napadlo právě v tenhle moment tam pohodit koberec, žejo… Pěkně blbej nápad… 😁

marci1

Podívej se na to, jak střílí ty góly: 🙂
https://www.the­guardian.com/spor­t/video/2019/ma­y/10/vladimir-putin-tops-the-scoring-in-ice-hockey-match-then-falls-over-video

anonym

Dvakrát se projede na medvědovi a ztracená image bude zpět 🙂

Kepler

marci: týýýýjo, sám bych to nedokázal líp…:-))