Zlatý

Souhlasíte s tím, že tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až s ním zajdeš na čepované pivo?

https://www.seznamzpravy.cz/…
Konečně si ten superman a velepopulista nabil hubu. No, není to legrace?

Nejlepší odpověď

Bronzový

Taková příhoda je většinou jen k užitku. Ale blíže si netroufám hodnotit, zda jde zhůry o prevenci, či bodování...
A co já?- pro vodu chodím s kýblem - tolik piva by asi vyvětralo. Ovšem hospoda je nedaleko studny....

Další odpovědi:

Stříbrný

Muehehe, jó tohle já můžu! Je jasné, že z toho, abych se při takových situacích nesmál, už asi nikdy nevyrostu, ale co už - humor (jakkoliv blbý) je důležitou součástí zdraví, alespoň se to tvrdí. Ale je to úplné nic oproti tomu, když těm chudákům zahučel do ďuzny Brežněv, pamatuješ? ;) :D :D

Jedna věc mě ale DOST sejří - Putin řídí dost autoritativně CELÝ STÁT (alespoň se to tak tvrdí) a přesto má čas na takové bejkárny, vždyť to je pořád něco. Buď musí mít FANTaSTICKÝ tým pracovníků, nebo nevím, jak to dělá. I kdyby jen KONTROLOVAL jejich činnost, tak by přeci potřeboval den se šedesáti hodinami (odhadem). Vlastně všichni tihle politici, poslanci apod. - pořád samý golfíček, tenis, jachting a vůbec kde co, jen já jsem takový tupec, který se pořád nenaučil jak na to, abych často neměl jazyk na vestě! :( Na druhou stranu je ale utěšující fakt, že jejich výsledky podle toho vypadají! ;) :D :D

Stříbrný

Byla to cílená sabotáž a útok na pana prezidenta. To je jasný. Koho by napadlo právě v tenhle moment tam pohodit koberec, žejo... Pěkně blbej nápad... :-D

Zlatý

Podívej se na to, jak střílí ty góly: :-))
https://www.theguardian.com/…

Zlatý

Dvakrát se projede na medvědovi a ztracená image bude zpět :-)

Diskuze k otázce

Zlatý

Kepler

marci: týýýýjo, sám bych to nedokázal líp...:-))

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5605
Zlatý led 3008
Zlatý hanulka11 2783
Zlatý annas 2553
Zlatý briketka10 2456
Zlatý Kepler 1918
Zlatý marci1 1861
Zlatý quentos 1708
Zlatý mosoj 1588
Zlatý iceT 1585

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.