Ušel ventil

Souhlasíte s tím, že se k vůli vrahovi v pátek v Praze zablokuje na dvě hodiny Vinohradská třída ?

https://www.no­vinky.cz/doma­ci/485758-vinohradskou-tridu-v-praze-v-patek-zablokuje-pohrebni-pruvod-kocky-mladsiho.html
Proč je vrah ?
Protože svým nezodpovědným jednáním způsobil tragickou smrt řidiče kamiónu.
A několik let si dělal co chtěl ,byli na něj i policajti krátcí .

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne

Pamatuju doby, kdy sice pohřební průvody blokovaly provoz ve městech, ale tehdy jezdilo městy 5 a1/2 auta za hodinu. Později byly takové průvody zakázány. Proč by nějaký kolotočář měl mít výsady větší než prezident?

Další odpovědi
klumprt

Ne

Nevím, co to je za mentalitu obtěžovat spoluobčany funusem nějakého kolotočářského synka, který je drtivé většině lidí po zásluze lhostejný.
To jsou mafiánské způsoby, nabubřelost a bezohlednost.

anonym

Ne

Vymýšlejí hovadiny, nic jiného v tom nevidím. Všude jinde kromě Prahy by mě to překvapilo. V Praze ovšem ne.

Mimochodem, v čem je vrah?

(O_o)

Ne

aliendrone

Ne

V pátek od poledne až do tří? (3hodiny!) Tak to budou jatka, ještě že to vím dopředu, díkes!

Jinak – nesouhlasím, co je mi po nějakém skorocikánovi? :(

dudu

Ne

Kryšpín

Jiná odpověď

Nezabil možná úmyslně, mohl být narván perníkem, neb jinou podobnou pochutinou na kterou je také návrh v parlamentu naši některé šlechty na její legalizaci, ale obdivuji šlechtu, které toto povolila. Inu podle Ústavy jsme si všichni rovni.

ivzez

Jiná odpověď

Je potřeba odlišovat: K vůli vrahovi nebo kvůli vrahovi?
Podle článku to k vůli vrahovi není…

kodl67

Ne

.

orestez

Jiná odpověď

Jestli to byl vrah, který měl vůli zablokovat Vinohradskou třídu na dvě hodiny, snad až po škole, tak s tím mohu, ale nemusím souhlasit. Dokud nebude realizováno autonomní řízení vozidel, ulice budou zacpaný i bez vrahů.

Mc Merkurion

Ne

… no koment …

Klaproth

Ano

Paní primátorka to řekla jasně – zpovykaní Pražáci.

dubraro

Ne

Zásadně nesouhlasím s takovými aktivitami, které ve prospěch malé skupiny ztrpčují život mnohem většímu množství nevinných a nezúčastněných li­dí.

orestez

@ivzez, k jeho vůli to udělat mohl, ale proč kvůli dvěma hodinám ztrácet čas života.