lerak14

Souhlasíte s tím, že psaním se nedá vyjádřit pocit jak odpovědi tak otázky?

odpovíte v pohodě ale je to jen psaní ten druhý to veme jinak a je průser nikoho nechcete urazit prostě to psaní je takové a každý si to veme jinak tímto se všem omlouvám

Nejlepší odpověď
annas

Vyřčené ani napsané slovo nelze vrátit, i když se mnohdy špatně pochopí. Ale omlouváte se, myslím si, že většina to od Vás bere. Psal jste totiž bez jakýchkoliv urážek, i když někdy Vaše otázky nebyly zcela jasné.

Další odpovědi
iceT

Ano,kolikrat neco pisu a neni mozne se vyjadrit tak,jak bych chtela a myslenky bezi rychleji nez prsty po klavesnici…a pak z toho vyjde paskvil.
Ovsem sve udela i absence carek ve vete.

hanulka11

Myslím,že když někdo položí jasnou otázku dostane na ni jasnou odpověď .Psát zde nějaké slátaniny to zavání něčím jiným.....nebylo by lepší si najít nějakou smysluplnější zábavu?