Marty Koller

Souhlasíte s tím, že postižený autista a člověk trpící psychickou nemocí je něco úplně jiného?

Odpovědi
Drap

Něco úplně jiného než co? Autista je zkrátka autista a trpící psychickou nemocí je trpící psychickou nemocí. Co v tom chceš hledat jiného. Detaily se moou lišit . Blonďák je jiný než černovlasý, ale v celku jsou oba stejní.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

co podle tebe je „postižený autista“? PAS je doslova „porucha autistického spektra“ a ta může mít mnoho podob. K tomu se mohou přidat nějaká další postižení.