Marty Koller

Domníváte se, že být profesionálním vojákem je ta nejlepší práce? Mohl bych do armády, když si to přeji?

Nejlepší odpověď
Justin1

Ne, tohle bych určitě nechtěl dělat.

Nemyslím si, že do armády se dá vstoupit jenom tak na přání.

Další odpovědi
JežíšKristus

Máte v úmyslu rozšířit řady 14 mrtvých českých vojáků z Afghánistánu? Směle do toho! Talibán již čeká 🙂

Voják nevytváří žádnou hodnotu, jen je to parazit na daňových poplatnících. Nejlepší jsou zprávy z médií, když se za stovky milionů nakupuje armádní výbava, a mezitím desetina Čechů žije pod hranicí chudoby. Banánová republika. 🙂

elkon

Z toho co tu průběžně plácáš, je pro tebe nebezpečný i příbor, natož pak zbraň. Do armády berou chlapy, kteří projdou náročnými testy, ne atrapy.

Drap

Nesouhlasím. Každý ale vidí tu práci jinak. Do armády můžeš a rádi tě vezmou, pokud splníš podmínky, které vojáci pro přijetí mají.

Emefej

Tebe by rozhodně nevzali, stačí si přečíst některé tvé předchozí otázky, nejsi psychicky zdravý.

Kelt

Nemáš pravdu. Voják není práce a pro přijetí musíš projít složitými fyzickými a psychickými testy. Už podle formulace otázky je zřejmé, že bys psychickými testy neprošel a protože máš takové názory, které pramení z toho, že nemáš žádné zkušenosti z fyzické činnosti, tak si vsadím, že bys neudělal ani tu fyzičku.

da ny

Práci placeného žoldáka považuji za práci nebezpečnou, nejistotu pro případnou rodinu (raději nezakládat).
Je to zaměstnání, kde člověk nejméně uplatní svou svobodnou vůli a rozhodování.
České hranice brání policie. Evropské armády jednotlivých zemí, včetně zájmů NATO. I tato práce je potřebná a někdo ji dělat musí.
Pokud je to tvé přání, zvládneš potřebné vzdělání, jazyky. Vyhovíš dalším požadavkům, tak si přání splníš.

Marty Koller

Já fyzičku umím