L. da Vinci

Souhlasíte s tím? Viz níže vložený odkaz!

www.novinky.cz/do­maci/431511-bez-pocitace-se-mladi-lide-neumeji-uz-ani-seznamit.html

Je tu ještě někdo, kdo s tím souhlasí?

Nejlepší odpověď
ivzez

Nesouhlasím.

Další odpovědi
Drap

S drobnými výhradami musím souhlasit. Velmi dobře pamatuji tu dobu, kdy to tak bývalo.

Quimby

Ne, to je snad každého věc jestli a jak se chce s někým seznámit. A nějak sem si nevšiml, že by bary, hopody, diskotéky zavírali, protože tam nikdo nechodí.

led

Nie, nájdu sa dokonca (u nás, nemám na mysli domorodcov z pralesa) aj mladí, ktorí sú odporcami výpočtovej techniky pri nadväzovaní a udržiavaní medziľudských vzťahov.

Kryšpín

Nastává doba internet-mobil a plastová

Aquamen

Určitě záleží jak na výchově tak i na charakteru člověk. Jestli rodiče dovolí už od ,,mala" mít rozmazlené dítě dát třeba tablet a hraje si s tím celý den a rodičům to je jedno ale myslím si že velký vliv mají samostatní rodiče než aby dítě odmítlo.

L. da Vinci

Prosím, podívejte se na úpravu mé otázky. Děkuji.