david22

Souhlasíte s tím, aby mi mosoj dal nominaci? 🙂

Doplňuji:
Ano, to jako za tu odpověď co ho štve, že je na prvním místě.

Nejlepší odpověď
iceT

Já si myslím,že rozhodnutí nominovat záleží jen a jen na tazateli,pokud teda tazatel nominovat chce,jenže tím pádem zamkne otázku a znemožní dalším odpovědět.

Další odpovědi
zzzzz

To jako za tu odpověď co ho štve, že je na prvním místě.
Doplňuji:
Já myslím, že ty by si měl obodovat Huxu a Drapa za správné odpovědi.

pusinka50

Já být tebou a vzhledem k tebou zdůrazňované logice bych se v tom už radši nebabrala, pohybuješ se na příliš tenkém ledě a po logickém vysvětlení do zmrzlé vody spadneš jen ty

david22

pusinka50: v pohodě, zas tak moc to neprožívej

david22

kurňa – ženská – ještě se jich budeš zastávat

anonym

nemůžu přeci nominovat falus

david22

falus ne, ale moji odpověď mohl